Onsdagsserien Høst 2018

Trondhjems seilforening

Foreløpige resultater

D Fleet

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Rating system: LYS, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS 22/8 R1 22/8 R2 29/8-R1 29/8-R2 5/9-R1 5/9-R2 12/9-R1 12/9 R2 Total Nett
2nd D Leda 3 First 34.7 12485 Atle Hannisdal 0.984 2.0 3.0 2.0 2.0 2.0 2.0 3.0 (4.0) 20.0 16.0
7th D Bladerunner X-99 574 Axel Wold 0.9846 (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 4.0 5.0 57.0 49.0
6th D Sgt. Pepper X-99 596 Alistair Sunde 0.988 5.0 5.0 5.0 5.0 6.0 RDGa 6.0 RDGa (8.0 DNF) 8.0 DNS 48.0 40.0
1st D ShadowfaX X35 164 Bård Fjeldaas 1.020 (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 8.0 7.0
4th D Pepita First 40.7 11101 Arne Øwre-Johnsen 1.046 3.0 2.0 3.5 RDGa 3.5 RDGa 4.0 4.0 (5.0) 3.0 28.0 23.0
3rd D Asiss A40 rc 13333 Ole Birger Giæver 1.096 (4.0) 4.0 3.0 3.0 3.0 3.0 2.0 2.0 24.0 20.0
5th D J-Walk II J 133 11623 Arne Rathe 1.118 (8.0 DNC) 8.0 DNC 4.0 4.0 5.0 5.0 6.0 6.0 46.0 38.0

E Fleet

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Rating system: LYS, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS 22/8 R1 22/8 R2 29/8-R1 29/8-R2 5/9-R1 5/9-R2 12/9-R1 12/9 R2 Total Nett
3rd E Octarine Finngulf 28 10861 Jon Kåre Hellan 0.874 2.0 2.0 3.0 3.0 3.0 3.0 (4.0) 3.0 23.0 19.0
2nd E Hera Comfortina 32 5010 Mikael Viggen 0.882 1.7 RDGa 1.7 RDGa (2.0) 2.0 1.0 1.0 2.0 2.0 13.4 11.4
5th E Marissa Oceanis 31 13872   0.888 (7.0 DNC) 7.0 DNC 4.0 6.0 4.0 5.0 3.0 5.0 41.0 34.0
1st E Njord V Safir 15187 Aage Midling 0.912 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 2.0 1.0 1.0 10.0 8.0
6th E MiPia II Sun Fast 37 18088 Frode Wisth 0.920 5.7 RDGa 5.7 RDGa 5.0 5.0 (6.0) 6.0 6.0 6.0 45.4 39.4
4th E Tella Sun Fast 37 10824 Odd Erik Dahlen 0.95 3.0 3.0 (6.0) 4.0 5.0 4.0 5.0 4.0 34.0 28.0

G Fleet

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Rating system: LYS, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS 22/8 R1 22/8 R2 29/8-R1 29/8-R2 5/9-R1 5/9-R2 12/9-R1 12/9 R2 Total Nett
3rd G Miles Ahead J/80 727 Runar Søråsen 1 2.0 1.0 2.0 3.0 (4.0 DNC) 4.0 DNC 4.0 DNC 2.0 22.0 18.0
2nd G Miraculix J J/80 244 Finn Sanne 1 (3.0) 2.0 3.0 2.0 1.0 1.0 2.0 3.0 17.0 14.0
1st G Big Brother J/80 164 Inge Hassel 1 1.0 3.0 1.0 1.0 (4.0 DNC) 4.0 DNC 1.0 1.0 16.0 12.0

F Fleet

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Rating system: LYS, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS 22/8 R1 22/8 R2 29/8-R1 29/8-R2 5/9-R1 5/9-R2 12/9-R1 12/9 R2 Total Nett
2nd F Lunacy Melges 24 402 Terje Brasethvik 1 (3.0) 1.0 2.0 2.0 1.0 2.0 2.0 2.0 15.0 12.0
1st F Parody Melges 24 418 Kjelstrup & sons 1 1.0 (3.0) 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 11.0 8.0
3rd F Leia? Melges 24 642 Erik Christensen 1 (4.0) 4.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 26.0 22.0
4th F Team Stormfokk Melges 24 632 Mauritz Talseth 1 2.0 2.0 4.0 4.0 4.0 4.0 (5.0 DNC) 5.0 DNC 30.0 25.0

H Fleet

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Rating system: LYS, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS 22/8 R1 22/8 R2 29/8-R1 29/8-R2 5/9-R1 5/9-R2 12/9-R1 12/9 R2 Total Nett
1st H Bølla Yngling 251 Rimmert van der Kooij 1 1.0 1.0 1.0 (2.0) 1.0 1.0 1.2 RDGa 1.2 RDGa 9.4 7.4
5th H Märtha Yngling NTNUI2   1 (9.0 DNC) 9.0 DNC 9.0 DNF 9.0 DNS 3.0 3.0 2.0 4.0 48.0 39.0
4th H Emma Thalula Yngling NTNUI1   1 (9.0 DNC) 9.0 DNC 5.0 5.0 5.0 4.0 1.0 1.0 39.0 30.0
3rd H Cubita (gull) Yngling 203 NN 1 3.0 4.0 4.0 4.0 4.0 (5.0) 4.0 RDGa 4.0 RDGa 32.0 27.0
8th H new boat Yngling 143333 Achiim 1 (9.0 DNC) 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 4.0 3.0 61.0 52.0
6th H Ari Yngling NTNUI3   1 4.0 3.0 (9.0 DNC) 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 5.0 5.0 53.0 44.0
7th H Odette (FRA3) Yngling 81 Mario Ditaranto 1 (9.0 DNC) 9.0 DNC 3.0 3.0 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 60.0 51.0
2nd H Tigergutt Yngling 143 Achim B. 1 2.0 2.0 2.0 1.0 2.0 2.0 (3.0) 2.0 16.0 13.0

22/8 R1 - D Fleet - 2018-08-22

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 00:10:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 D ShadowfaX X35 164 Bård Fjeldaas 1.020 00:10:00 00:38:17 0:28:17 0:28:51 1.0
2 D Leda 3 First 34.7 12485 Atle Hannisdal 0.984 00:10:00 00:42:26 0:32:26 0:31:55 2.0
3 D Pepita First 40.7 11101 Arne Øwre-Johnsen 1.046 00:10:00 00:42:46 0:32:46 0:34:16 3.0
4 D Asiss A40 rc 13333 Ole Birger Giæver 1.096 00:10:00 00:42:57 0:32:57 0:36:07 4.0
5 D Sgt. Pepper X-99 596 Alistair Sunde 0.988 00:10:00 00:47:24 0:37:24 0:36:57 5.0
6 D Bladerunner X-99 574 Axel Wold 0.9846     DNC   8.0
6 D J-Walk II J 133 11623 Arne Rathe 1.118     DNC   8.0

22/8 R2 - D Fleet - 2018-08-22

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 00:10:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 D ShadowfaX X35 164 Bård Fjeldaas 1.020 00:08:00 00:39:22 0:31:22 0:32:00 1.0
2 D Pepita First 40.7 11101 Arne Øwre-Johnsen 1.046 00:08:00 00:43:19 0:35:19 0:36:56 2.0
3 D Leda 3 First 34.7 12485 Atle Hannisdal 0.984 00:08:00 00:45:34 0:37:34 0:36:58 3.0
4 D Asiss A40 rc 13333 Ole Birger Giæver 1.096 00:08:00 00:42:50 0:34:50 0:38:11 4.0
5 D Sgt. Pepper X-99 596 Alistair Sunde 0.988 00:08:00 00:51:23 0:43:23 0:42:52 5.0
6 D Bladerunner X-99 574 Axel Wold 0.9846     DNC   8.0
6 D J-Walk II J 133 11623 Arne Rathe 1.118     DNC   8.0

29/8-R1 - D Fleet - 2018-08-29

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 00:08:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 D ShadowfaX X35 164 Bård Fjeldaas 1.020 00:08:00 00:51:07 0:43:07 0:43:59 1.0
2 D Leda 3 First 34.7 12485 Atle Hannisdal 0.984 00:08:00 00:55:13 0:47:13 0:46:28 2.0
3 D Asiss A40 rc 13333 Ole Birger Giæver 1.096 00:08:00 00:50:35 0:42:35 0:46:40 3.0
4 D Pepita First 40.7 11101 Arne Øwre-Johnsen 1.046     RDGa   3.5
5 D J-Walk II J 133 11623 Arne Rathe 1.118 00:08:00 00:51:04 0:43:04 0:48:09 4.0
6 D Sgt. Pepper X-99 596 Alistair Sunde 0.988 00:08:00 01:00:42 0:52:42 0:52:04 5.0
7 D Bladerunner X-99 574 Axel Wold 0.9846     DNC   8.0

29/8-R2 - D Fleet - 2018-08-29

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 00:07:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 D ShadowfaX X35 164 Bård Fjeldaas 1.020 00:07:00 00:53:32 0:46:32 0:47:28 1.0
2 D Leda 3 First 34.7 12485 Atle Hannisdal 0.984 00:07:00 00:57:49 0:50:49 0:50:00 2.0
3 D Asiss A40 rc 13333 Ole Birger Giæver 1.096 00:07:00 00:53:53 0:46:53 0:51:23 3.0
4 D Pepita First 40.7 11101 Arne Øwre-Johnsen 1.046     RDGa   3.5
5 D J-Walk II J 133 11623 Arne Rathe 1.118 00:07:00 00:54:11 0:47:11 0:52:45 4.0
6 D Sgt. Pepper X-99 596 Alistair Sunde 0.988 00:07:00 01:01:40 0:54:40 0:54:01 5.0
7 D Bladerunner X-99 574 Axel Wold 0.9846     DNC   8.0

5/9-R1 - D Fleet - 2018-09-05

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 00:08:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 D ShadowfaX X35 164 Bård Fjeldaas 1.020 00:08:00 00:38:28 0:30:28 0:31:05 1.0
2 D Leda 3 First 34.7 12485 Atle Hannisdal 0.984 00:08:00 00:42:03 0:34:03 0:33:30 2.0
3 D Asiss A40 rc 13333 Ole Birger Giæver 1.096 00:08:00 00:40:00 0:32:00 0:35:04 3.0
4 D Pepita First 40.7 11101 Arne Øwre-Johnsen 1.046 00:08:00 00:43:17 0:35:17 0:36:54 4.0
5 D J-Walk II J 133 11623 Arne Rathe 1.118 00:08:00 00:46:02 0:38:02 0:42:31 5.0
6 D Sgt. Pepper X-99 596 Alistair Sunde 0.988     RDGa   6.0
7 D Bladerunner X-99 574 Axel Wold 0.9846     DNC   8.0

5/9-R2 - D Fleet - 2018-09-05

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 00:13:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 D ShadowfaX X35 164 Bård Fjeldaas 1.020 00:13:00 00:41:50 0:28:50 0:29:25 1.0
2 D Leda 3 First 34.7 12485 Atle Hannisdal 0.984 00:13:00 00:44:32 0:31:32 0:31:02 2.0
3 D Asiss A40 rc 13333 Ole Birger Giæver 1.096 00:13:00 00:41:31 0:28:31 0:31:15 3.0
4 D Pepita First 40.7 11101 Arne Øwre-Johnsen 1.046 00:13:00 00:43:57 0:30:57 0:32:22 4.0
5 D J-Walk II J 133 11623 Arne Rathe 1.118 00:13:00 00:45:02 0:32:02 0:35:49 5.0
6 D Sgt. Pepper X-99 596 Alistair Sunde 0.988     RDGa   6.0
7 D Bladerunner X-99 574 Axel Wold 0.9846     DNC   8.0

12/9-R1 - D Fleet - 2018-09-05

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 00:03:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 D ShadowfaX X35 164 Bård Fjeldaas 1.020 00:03:00 00:36:50 0:33:50 0:34:31 1.0
2 D Asiss A40 rc 13333 Ole Birger Giæver 1.096 00:03:00 00:35:02 0:32:02 0:35:07 2.0
3 D Leda 3 First 34.7 12485 Atle Hannisdal 0.984 00:03:00 00:41:32 0:38:32 0:37:55 3.0
4 D Bladerunner X-99 574 Axel Wold 0.9846 00:03:00 00:43:05 0:40:05 0:39:28 4.0
5 D Pepita First 40.7 11101 Arne Øwre-Johnsen 1.046 00:03:00 00:40:45 0:37:45 0:39:29 5.0
6 D J-Walk II J 133 11623 Arne Rathe 1.118 00:03:00 00:39:04 0:36:04 0:40:19 6.0
7 D Sgt. Pepper X-99 596 Alistair Sunde 0.988     DNF   8.0

12/9 R2 - D Fleet - 2018-09-05

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 00:03:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 D ShadowfaX X35 164 Bård Fjeldaas 1.020 00:03:00 00:36:57 0:33:57 0:34:38 1.0
2 D Asiss A40 rc 13333 Ole Birger Giæver 1.096 00:03:00 00:36:58 0:33:58 0:37:14 2.0
3 D Pepita First 40.7 11101 Arne Øwre-Johnsen 1.046 00:03:00 00:39:45 0:36:45 0:38:26 3.0
4 D Leda 3 First 34.7 12485 Atle Hannisdal 0.984 00:03:00 00:42:33 0:39:33 0:38:55 4.0
5 D Bladerunner X-99 574 Axel Wold 0.9846 00:08:00 00:48:07 0:40:07 0:39:30 5.0
6 D J-Walk II J 133 11623 Arne Rathe 1.118 00:03:00 00:38:21 0:35:21 0:39:31 6.0
7 D Sgt. Pepper X-99 596 Alistair Sunde 0.988 00:03:00   DNS   8.0

22/8 R1 - E Fleet - 2018-08-22

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 00:20:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 E Njord V Safir 15187 Aage Midling 0.912 00:20:00 00:36:49 0:16:49 0:15:20 1.0
2 E Hera Comfortina 32 5010 Mikael Viggen 0.882 00:20:00   RDGa 0:00:00 1.7
3 E Octarine Finngulf 28 10861 Jon Kåre Hellan 0.874 00:20:00 00:38:32 0:18:32 0:16:12 2.0
4 E Tella Sun Fast 37 10824 Odd Erik Dahlen 0.95 00:20:00 00:41:38 0:21:38 0:20:33 3.0
5 E MiPia II Sun Fast 37 18088 Frode Wisth 0.920 00:20:00   RDGa 0:00:00 5.7
6 E Marissa Oceanis 31 13872   0.888     DNC   7.0

22/8 R2 - E Fleet - 2018-08-22

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 00:20:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 E Njord V Safir 15187 Aage Midling 0.912 00:20:00 00:39:13 0:19:13 0:17:32 1.0
2 E Hera Comfortina 32 5010 Mikael Viggen 0.882 00:20:00   RDGa 0:00:00 1.7
3 E Octarine Finngulf 28 10861 Jon Kåre Hellan 0.874 00:20:00 00:44:25 0:24:25 0:21:20 2.0
4 E Tella Sun Fast 37 10824 Odd Erik Dahlen 0.95 00:20:00 00:45:31 0:25:31 0:24:14 3.0
5 E MiPia II Sun Fast 37 18088 Frode Wisth 0.920 00:20:00   RDGa 0:00:00 5.7
6 E Marissa Oceanis 31 13872   0.888     DNC   7.0

29/8-R1 - E Fleet - 2018-08-29

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 00:13:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 E Njord V Safir 15187 Aage Midling 0.912 00:13:00 00:38:35 0:25:35 0:23:20 1.0
2 E Hera Comfortina 32 5010 Mikael Viggen 0.882 00:13:00 00:40:13 0:27:13 0:24:00 2.0
3 E Octarine Finngulf 28 10861 Jon Kåre Hellan 0.874 00:13:00 00:40:59 0:27:59 0:24:27 3.0
4 E Marissa Oceanis 31 13872   0.888 00:13:00 00:43:27 0:30:27 0:27:02 4.0
5 E MiPia II Sun Fast 37 18088 Frode Wisth 0.920 00:13:00 00:43:12 0:30:12 0:27:47 5.0
6 E Tella Sun Fast 37 10824 Odd Erik Dahlen 0.95 00:13:00 00:42:51 0:29:51 0:28:21 6.0

29/8-R2 - E Fleet - 2018-08-29

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 00:12:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 E Njord V Safir 15187 Aage Midling 0.912 00:12:00 00:38:00 0:26:00 0:23:43 1.0
2 E Hera Comfortina 32 5010 Mikael Viggen 0.882 00:12:00 00:40:45 0:28:45 0:25:21 2.0
3 E Octarine Finngulf 28 10861 Jon Kåre Hellan 0.874 00:12:00 00:42:33 0:30:33 0:26:42 3.0
4 E Tella Sun Fast 37 10824 Odd Erik Dahlen 0.95 00:12:00 00:40:53 0:28:53 0:27:26 4.0
5 E MiPia II Sun Fast 37 18088 Frode Wisth 0.920 00:12:00 00:43:21 0:31:21 0:28:51 5.0
6 E Marissa Oceanis 31 13872   0.888 00:12:00 00:45:06 0:33:06 0:29:24 6.0

5/9-R1 - E Fleet - 2018-09-05

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 00:13:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 E Hera Comfortina 32 5010 Mikael Viggen 0.882 00:13:00 00:32:59 0:19:59 0:17:38 1.0
2 E Njord V Safir 15187 Aage Midling 0.912 00:13:00 00:32:51 0:19:51 0:18:06 2.0
3 E Octarine Finngulf 28 10861 Jon Kåre Hellan 0.874 00:13:00 00:36:41 0:23:41 0:20:42 3.0
4 E Marissa Oceanis 31 13872   0.888 00:13:00 00:37:14 0:24:14 0:21:31 4.0
5 E Tella Sun Fast 37 10824 Odd Erik Dahlen 0.95 00:13:00 00:36:02 0:23:02 0:21:53 5.0
6 E MiPia II Sun Fast 37 18088 Frode Wisth 0.920 00:13:00 00:38:06 0:25:06 0:23:06 6.0

5/9-R2 - E Fleet - 2018-09-05

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 00:18:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 E Hera Comfortina 32 5010 Mikael Viggen 0.882 00:18:00 00:36:34 0:18:34 0:16:23 1.0
2 E Njord V Safir 15187 Aage Midling 0.912 00:18:00 00:36:29 0:18:29 0:16:51 2.0
3 E Octarine Finngulf 28 10861 Jon Kåre Hellan 0.874 00:18:00 00:37:19 0:19:19 0:16:53 3.0
4 E Tella Sun Fast 37 10824 Odd Erik Dahlen 0.95 00:18:00 00:38:29 0:20:29 0:19:28 4.0
5 E Marissa Oceanis 31 13872   0.888 00:18:00 00:40:05 0:22:05 0:19:37 5.0
6 E MiPia II Sun Fast 37 18088 Frode Wisth 0.920 00:18:00 00:40:57 0:22:57 0:21:07 6.0

12/9-R1 - E Fleet - 2018-09-05

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 00:08:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 E Njord V Safir 15187 Aage Midling 0.912 00:08:00 00:27:37 0:19:37 0:17:53 1.0
2 E Hera Comfortina 32 5010 Mikael Viggen 0.882 00:08:00 00:29:14 0:21:14 0:18:44 2.0
3 E Marissa Oceanis 31 13872   0.888 00:08:00 00:30:39 0:22:39 0:20:07 3.0
4 E Octarine Finngulf 28 10861 Jon Kåre Hellan 0.874 00:08:00 00:34:07 0:26:07 0:22:50 4.0
5 E Tella Sun Fast 37 10824 Odd Erik Dahlen 0.95 00:08:00 00:32:05 0:24:05 0:22:53 5.0
6 E MiPia II Sun Fast 37 18088 Frode Wisth 0.920 00:08:00 00:34:37 0:26:37 0:24:29 6.0

12/9 R2 - E Fleet - 2018-09-05

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 00:08:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 E Njord V Safir 15187 Aage Midling 0.912 00:08:00 00:27:53 0:19:53 0:18:08 1.0
2 E Hera Comfortina 32 5010 Mikael Viggen 0.882 00:08:00 00:29:08 0:21:08 0:18:38 2.0
3 E Octarine Finngulf 28 10861 Jon Kåre Hellan 0.874 00:08:00 00:29:50 0:21:50 0:19:05 3.0
4 E Tella Sun Fast 37 10824 Odd Erik Dahlen 0.95 00:08:00 00:29:36 0:21:36 0:20:31 4.0
5 E Marissa Oceanis 31 13872   0.888 00:08:00 00:33:19 0:25:19 0:22:29 5.0
6 E MiPia II Sun Fast 37 18088 Frode Wisth 0.920 00:08:00 00:34:33 0:26:33 0:24:26 6.0

22/8 R1 - G Fleet - 2018-08-22

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 00:05:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 G Big Brother J/80 164 Inge Hassel 1 1 1.0
2 G Miles Ahead J/80 727 Runar Søråsen 1 2 2.0
3 G Miraculix J J/80 244 Finn Sanne 1 3 3.0

22/8 R2 - G Fleet - 2018-08-22

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 00:05:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 G Miles Ahead J/80 727 Runar Søråsen 1 1 1.0
2 G Miraculix J J/80 244 Finn Sanne 1 2 2.0
3 G Big Brother J/80 164 Inge Hassel 1 3 3.0

29/8-R1 - G Fleet - 2018-08-29

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 00:03:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 G Big Brother J/80 164 Inge Hassel 1 1 1.0
2 G Miles Ahead J/80 727 Runar Søråsen 1 2 2.0
3 G Miraculix J J/80 244 Finn Sanne 1 3 3.0

29/8-R2 - G Fleet - 2018-08-29

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 00:02:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 G Big Brother J/80 164 Inge Hassel 1 1 1.0
2 G Miraculix J J/80 244 Finn Sanne 1 2 2.0
3 G Miles Ahead J/80 727 Runar Søråsen 1 3 3.0

5/9-R1 - G Fleet - 2018-09-05

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 00:03:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 G Miraculix J J/80 244 Finn Sanne 1 1 1.0
2 G Miles Ahead J/80 727 Runar Søråsen 1 DNC 4.0
2 G Big Brother J/80 164 Inge Hassel 1 DNC 4.0

5/9-R2 - G Fleet - 2018-09-05

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 00:08:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 G Miraculix J J/80 244 Finn Sanne 1 1 1.0
2 G Miles Ahead J/80 727 Runar Søråsen 1 DNC 4.0
2 G Big Brother J/80 164 Inge Hassel 1 DNC 4.0

12/9-R1 - G Fleet - 2018-09-05

Start: Start 3, Finishes: Place, Time: 00:13:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 G Big Brother J/80 164 Inge Hassel 1 1 1.0
2 G Miraculix J J/80 244 Finn Sanne 1 2 2.0
3 G Miles Ahead J/80 727 Runar Søråsen 1 DNC 4.0

12/9 R2 - G Fleet - 2018-09-05

Start: Start 3, Finishes: Place, Time: 00:13:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 G Big Brother J/80 164 Inge Hassel 1 1 1.0
2 G Miles Ahead J/80 727 Runar Søråsen 1 2 2.0
3 G Miraculix J J/80 244 Finn Sanne 1 3 3.0

22/8 R1 - F Fleet - 2018-08-22

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 00:05:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 F Parody Melges 24 418 Kjelstrup & sons 1 1 1.0
2 F Team Stormfokk Melges 24 632 Mauritz Talseth 1 2 2.0
3 F Lunacy Melges 24 402 Terje Brasethvik 1 3 3.0
4 F Leia? Melges 24 642 Erik Christensen 1 4 4.0

22/8 R2 - F Fleet - 2018-08-22

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 00:05:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 F Lunacy Melges 24 402 Terje Brasethvik 1 1 1.0
2 F Team Stormfokk Melges 24 632 Mauritz Talseth 1 2 2.0
3 F Parody Melges 24 418 Kjelstrup & sons 1 3 3.0
4 F Leia? Melges 24 642 Erik Christensen 1 4 4.0

29/8-R1 - F Fleet - 2018-08-29

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 00:03:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 F Parody Melges 24 418 Kjelstrup & sons 1 1 1.0
2 F Lunacy Melges 24 402 Terje Brasethvik 1 2 2.0
3 F Leia? Melges 24 642 Erik Christensen 1 3 3.0
4 F Team Stormfokk Melges 24 632 Mauritz Talseth 1 4 4.0

29/8-R2 - F Fleet - 2018-08-29

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 00:02:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 F Parody Melges 24 418 Kjelstrup & sons 1 1 1.0
2 F Lunacy Melges 24 402 Terje Brasethvik 1 2 2.0
3 F Leia? Melges 24 642 Erik Christensen 1 3 3.0
4 F Team Stormfokk Melges 24 632 Mauritz Talseth 1 4 4.0

5/9-R1 - F Fleet - 2018-09-05

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 00:03:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 F Lunacy Melges 24 402 Terje Brasethvik 1 1 1.0
2 F Parody Melges 24 418 Kjelstrup & sons 1 2 2.0
3 F Leia? Melges 24 642 Erik Christensen 1 3 3.0
4 F Team Stormfokk Melges 24 632 Mauritz Talseth 1 4 4.0

5/9-R2 - F Fleet - 2018-09-05

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 00:08:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 F Parody Melges 24 418 Kjelstrup & sons 1 1 1.0
2 F Lunacy Melges 24 402 Terje Brasethvik 1 2 2.0
3 F Leia? Melges 24 642 Erik Christensen 1 3 3.0
4 F Team Stormfokk Melges 24 632 Mauritz Talseth 1 4 4.0

12/9-R1 - F Fleet - 2018-09-05

Start: Start 3, Finishes: Place, Time: 00:13:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 F Parody Melges 24 418 Kjelstrup & sons 1 1 1.0
2 F Lunacy Melges 24 402 Terje Brasethvik 1 2 2.0
3 F Leia? Melges 24 642 Erik Christensen 1 3 3.0
4 F Team Stormfokk Melges 24 632 Mauritz Talseth 1 DNC 5.0

12/9 R2 - F Fleet - 2018-09-05

Start: Start 3, Finishes: Place, Time: 00:13:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 F Parody Melges 24 418 Kjelstrup & sons 1 1 1.0
2 F Lunacy Melges 24 402 Terje Brasethvik 1 2 2.0
3 F Leia? Melges 24 642 Erik Christensen 1 3 3.0
4 F Team Stormfokk Melges 24 632 Mauritz Talseth 1 DNC 5.0

22/8 R1 - H Fleet - 2018-08-22

Start: Start 4, Finishes: Place, Time: 00:15:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 H Bølla Yngling 251 Rimmert van der Kooij 1 1 1.0
2 H Tigergutt Yngling 143 Achim B. 1 2 2.0
3 H Cubita (gull) Yngling 203 NN 1 3 3.0
4 H Ari Yngling NTNUI3   1 4 4.0
5 H Märtha Yngling NTNUI2   1 DNC 9.0
5 H Emma Thalula Yngling NTNUI1   1 DNC 9.0
5 H new boat Yngling 143333 Achiim 1 DNC 9.0
5 H Odette (FRA3) Yngling 81 Mario Ditaranto 1 DNC 9.0

22/8 R2 - H Fleet - 2018-08-22

Start: Start 4, Finishes: Place, Time: 00:15:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 H Bølla Yngling 251 Rimmert van der Kooij 1 1 1.0
2 H Tigergutt Yngling 143 Achim B. 1 2 2.0
3 H Ari Yngling NTNUI3   1 3 3.0
4 H Cubita (gull) Yngling 203 NN 1 4 4.0
5 H Märtha Yngling NTNUI2   1 DNC 9.0
5 H Emma Thalula Yngling NTNUI1   1 DNC 9.0
5 H new boat Yngling 143333 Achiim 1 DNC 9.0
5 H Odette (FRA3) Yngling 81 Mario Ditaranto 1 DNC 9.0

29/8-R1 - H Fleet - 2018-08-29

Start: Start 4, Finishes: Place, Time: 00:13:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 H Bølla Yngling 251 Rimmert van der Kooij 1 1 1.0
2 H Tigergutt Yngling 143 Achim B. 1 2 2.0
3 H Odette (FRA3) Yngling 81 Mario Ditaranto 1 3 3.0
4 H Cubita (gull) Yngling 203 NN 1 4 4.0
5 H Emma Thalula Yngling NTNUI1   1 5 5.0
6 H Märtha Yngling NTNUI2   1 DNF 9.0
6 H new boat Yngling 143333 Achiim 1 DNC 9.0
6 H Ari Yngling NTNUI3   1 DNC 9.0

29/8-R2 - H Fleet - 2018-08-29

Start: Start 4, Finishes: Place, Time: 00:12:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 H Tigergutt Yngling 143 Achim B. 1 1 1.0
2 H Bølla Yngling 251 Rimmert van der Kooij 1 2 2.0
3 H Odette (FRA3) Yngling 81 Mario Ditaranto 1 3 3.0
4 H Cubita (gull) Yngling 203 NN 1 4 4.0
5 H Emma Thalula Yngling NTNUI1   1 5 5.0
6 H Märtha Yngling NTNUI2   1 DNS 9.0
6 H new boat Yngling 143333 Achiim 1 DNC 9.0
6 H Ari Yngling NTNUI3   1 DNC 9.0

5/9-R1 - H Fleet - 2018-09-05

Start: Start 4, Finishes: Place, Time: 00:18:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 H Bølla Yngling 251 Rimmert van der Kooij 1 1 1.0
2 H Tigergutt Yngling 143 Achim B. 1 2 2.0
3 H Märtha Yngling NTNUI2   1 3 3.0
4 H Cubita (gull) Yngling 203 NN 1 4 4.0
5 H Emma Thalula Yngling NTNUI1   1 5 5.0
6 H new boat Yngling 143333 Achiim 1 DNC 9.0
6 H Ari Yngling NTNUI3   1 DNC 9.0
6 H Odette (FRA3) Yngling 81 Mario Ditaranto 1 DNC 9.0

5/9-R2 - H Fleet - 2018-09-05

Start: Start 4, Finishes: Place, Time: 00:03:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 H Bølla Yngling 251 Rimmert van der Kooij 1 1 1.0
2 H Tigergutt Yngling 143 Achim B. 1 2 2.0
3 H Märtha Yngling NTNUI2   1 3 3.0
4 H Emma Thalula Yngling NTNUI1   1 4 4.0
5 H Cubita (gull) Yngling 203 NN 1 5 5.0
6 H new boat Yngling 143333 Achiim 1 DNC 9.0
6 H Ari Yngling NTNUI3   1 DNC 9.0
6 H Odette (FRA3) Yngling 81 Mario Ditaranto 1 DNC 9.0

12/9-R1 - H Fleet - 2018-09-05

Start: Start 4, Finishes: Place, Time: 00:18:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 H Emma Thalula Yngling NTNUI1   1 1 1.0
2 H Bølla Yngling 251 Rimmert van der Kooij 1 RDGa 1.2
3 H Märtha Yngling NTNUI2   1 2 2.0
4 H Tigergutt Yngling 143 Achim B. 1 3 3.0
5 H Cubita (gull) Yngling 203 NN 1 RDGa 4.0
5 H new boat Yngling 143333 Achiim 1 4 4.0
7 H Ari Yngling NTNUI3   1 5 5.0
8 H Odette (FRA3) Yngling 81 Mario Ditaranto 1 DNC 9.0

12/9 R2 - H Fleet - 2018-09-05

Start: Start 4, Finishes: Place, Time: 00:18:00
Rank Fleet Boat Class SailNo HelmName LYS Place Points
1 H Emma Thalula Yngling NTNUI1   1 1 1.0
2 H Bølla Yngling 251 Rimmert van der Kooij 1 RDGa 1.2
3 H Tigergutt Yngling 143 Achim B. 1 2 2.0
4 H new boat Yngling 143333 Achiim 1 3 3.0
5 H Märtha Yngling NTNUI2   1 4 4.0
5 H Cubita (gull) Yngling 203 NN 1 RDGa 4.0
7 H Ari Yngling NTNUI3   1 5 5.0
8 H Odette (FRA3) Yngling 81 Mario Ditaranto 1 DNC 9.0



regatta@trondhjems-seilforening.no

Sailwave Scoring Software 2.8.5
www.sailwave.com